ABC půjčky online


Půjčka Zonky

Půjčka Zonky funguje na principu půjčky Peer to Peer, což znamená vzájemné půjčování mezi sebou. Nejvíce si lidé půjčují na koupi a vybavení domácnosti, pořízení nového auta nebo na rozjezd podnikání.

Kolik si můžete půjčit:

U Zonky si můžete půjčit od 20 000 až do 500 000 Kč na cokoliv. Jde o bezúčelovou půjčku se splatností od 6 měsíců do 7 let.

Jak si půjčit:

U většiny p2p půjček jsou základem tři podmínky. Musíte mít věk minimálně 18 let, trvalý pobyt v České republice a vlastnit bankovní účet.

Při žádosti o půjčku musíte doložit vaši identitu nahráním dvou dokladů totožnosti – může jít o občanský a řidičský průkaz, cestovní pas, kartičku pojišťovny nebo rodný list.

Důležitým bodem pro kladné vyřízení půjčky je nutnost doložit příjmy. Nejjednodušší variantou je zaslat spolu se žádostí o půjčku tři bankovní výpisy za poslední měsíce. Příjmy se ověřují přímo u zaměstnavatele.

Zonky = Lepší úrok:

Díky dalším, vámi dodaným dokumentům, máte šanci získat u Zonky výhodnější úrok. Je to jednoduše proto, že takto se dá snadno ověřit schopnost půjčku splácet. Mezi tyto doklady může patřit potvrzení o příjmech zaměstnavatele, daňové přiznání, důchodový výměr, mateřská a rodičovská, nájemní smlouvy a další.

Ověřování registrů:

Jako u mnoha nabídek půjček je i v tomto případě nutností prověřit registry. To ale neznamená, že vám automaticky u Zonky nepůjčí. Díky ověření v registrech se získá povědomí o bonitě klienta a to, zda bude schopen svůj závazek plnit. V registru tak nesmí být uveden negativní záznam.

Úroky u Zonky:

Úroky u půjčky Zonky se pohybují v rozmezí od 3,99% p.a. do 19,99 p.a.. Všechno záleží na vaší poptávce a informacích, které o sobě sdělíte. Ty jsou důležité pro lidi, kteří vám půjčí. Čím vyšší je pro investory riziko, tím vyšší je úrok.

Platnost nabídky:

Doba po kterou se musíte rozhodnout pro půjčku od Zonky je 5 dnů. Poté můžete online vyplnit žádost, která zabere 10 minut a zpracování žádosti trvá 1-2 dny. Vše je pak vystaveno na tzv. Tržišti, kde se na něj skládají lidé. Jakmile se sejde celá částka, peníze se ihned odesílají na váš účet. U menších částek může jít o minuty, u větších max. 2 dny. Čáska je ponížena o 2 %, jako poplatek za zprostředkování.


12.7.2017

Kontaktní informace provozovatele ABC Půjčky
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

© 2023 všechna práva vyhrazena.