ABC půjčky online


SMS půjčka bez 1 Kč ihned na účet

SMS půjčka funguje jako urychlené získání peněžních prostředků s velmi krátkou dobou splatnosti. Jde o překonání určitého krátkého časového úseku pomocí menší půjčky. U SMS půjček máte během chvíle peníze na účtu a celou transakci můžete vyřídit pomocí jediné sms zprávy. Jedná se o spotřebitelský úvěr na tisícové částky z maximálně měsíční dobou splatnosti.

SMS půjčka funguje na jednoduchém principu odeslání krátké textové zprávy přes mobilní telefon. Hlavní popularitu si tento druh půjčky získal v severských státech a proto se jí také občas říká Finská půjčka.K čemu slouží tato SMS půjčka

SMS půjčka je možnost okamžitého krytí závazků žadatele. Obvykle se jedná o peníze v řádu tisíců, které mají sloužit jako krytí na týden či dva před výplatou. Zkrátka na zajištění osob, které mají problémy vyjít a hospodařit se svou výplatou, avšak jde pouze o krytí nesouladu mezi výdaji a příjmy. Tyto klienti mají dostatečné platy na to, aby danou půjčku řádně a v termínu splatili.

Půjčka na menší částky

SMS půjčka obvykle funguje tak, že při prvním kontaktu a prvním vyřizování půjčky banka nebo jiná instituce poskytující peníze, půjčí pouze menší částku. Například 1.000 Kč. Po splacení a vyřizování druhé a dalších půjček může být částka navyšována až k určitému stropu, který si jednotlivé instituce stanovují nezávisle.

Rychlé SMS půjčky bez poplatku 1 Kč

Vše probíhá z klidu domova. Peníze klient dostane obratem na svůj bankovní účet, který v sms zprávě uvede. To dělá ze SMS půjčky ideální prostředek pro okamžité uspokojení závazků. Není nutná žádná administrativa, zkrátka jen odeslání sms s příslušnými údaji. SMS půjčka bez 1 Kč je novinkovou formou, kde není zapotřebí potvrzovat účet zasláním 1 Kč. Získat můžete SMS půjčku ihned také online.

Nevýhody půjčky ihned

SMS půjčka je poskytovány jen do určité výše. Zkrátka existuje strop, nad který již společnosti nepůjčují. Dalším omezujícím prvkem je věková hranice žadatelů. Obvykle do 20-ti let nemá nikdo na SMS půjčku vůbec nárok. Nevýhodou je také vysoký úrok z půjčky. I za 1.000 Kč je nutné do měsíce (někde do 14 dní) si připlatit například 250 Kč, takže celková částka bude 1.250 Kč. Poskytovatelé argumentují tím, že je to cena za pohodlné vyřízení půjčky a obstarání veškerých náležitostí v krátkém časovém úseku. Navíc v případě nesplácení SMS půjčky se tento produkt může výrazně prodražit, jelikož již po 40 dnech je částka dvojnásobná a úroky z prodlení se dále načítají.

Kdo využívá tyto půjčky na účet

Nejčastějšími klienty a žadateli o SMS půjčky jsou mladí lidé do 26 let, V období první poloviny měsíce. jelikož tyto půjčky slouží, jak již bylo zmíněno výše, především jako půjčka před výplatou, kdy již žadatel nemá disponibilní prostředky.

Půjčka přes SMS zkrátka slouží jako krátkodobý spotřebitelský úvěr bez komplikovaného dokládání příjmů. Tím je logicky podstatně dražší než srovnatelné produkty sjednávané přímo na pobočce dané instituce s nutností důkladné doložení bonity klienta. SMS půjčky jsou hitem v severních zemích a u nás jsou zatím ve fázi vývoje a zkoušení, zda i čeští klienti dokáží zacházet s lehko dostupnými penězi s vysokým úrokem.


1.6.2010

Kontaktní informace provozovatele ABC Půjčky
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

© 2024 všechna práva vyhrazena.