ABC půjčky online


Půjčka v akci ihned

Získat půjčku výhodněji a v nějaké skvělé akci je vítanou možností, kterou pravidelně využívají chytří žadatelé o půjčku. Nejčastěji lze poměrně slušně ušetřit na úrocích, získat nějaký věcný či jiný bonus ke sjednané půjčce, případně si zajímavě vylepšit nějaký parametr půjčky.

První půjčka zdarma

Skvělou a velmi populární akci nabízí půjčky před výplatou pro všechny nové žadatele, kteří řádně a včas sjednanou půjčku vrátí. Pokud splníte požadované podmínky, budete mít půjčku zdarma. Vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili, nic navíc. Tyto akce na půjčky zdarma jsou specifické pouze pro rychlé SMS půjčky.

Půjčka v akci však do této kategorie mikropůjček nepatří. Limitní hranicí je výše poskytnuté částky, která se pohybuje okolo 10000 Kč.Peníze od soukromníků

První variantou, která se nabízí je požádat o půjčku u svých známých nebo od rodiny. Ne vždy je ale naše okolí ochotno poskytnout nám potřebné finance. Pak přichází na řadu širší a širší okolí soukromých osob. Výhodou této soukromé varianty je skutečnost, že soukromé osoby neprověřují registry a netrvají na dokládání příjmu. Lze tedy snadno získat půjčku bez registru a bez doložení příjmu. Mějte se však na pozoru. Tyto půjčky jsou rizikové a mohou být i velmi drahé.

Bankovní půjčky

Standardní variantou jak získat půjčku 40000 Kč je využít nějakou z nabídek bank. Ty nyní vyhlašují různé akce a získat půjčku ihned je tak poměrně snadné. Ale jen pro ty, kteří disponují potřebnou bonitou a bezproblémovou platební historií. Oblíbené akce se váží k lepší úrokové sazbě, odpuštění několika splátek či bonusům za rychlé online sjednání. Pokud máte bonitu horší využijte půjčky nebankovní, které mnoho věcí prominou.

Nebankovní půjčky

Na nebankovním trhu nacházíme společnosti podobné bankám, které jsou vlastněny jiným subjektem než banka. Působí zde ale také společnosti, které půjčí téměř každému, ovšem za mnohem horších podmínek. Vyhlašované akce jsou zde obdobné těm bankovním - tedy lepší úroky, bonusy za online žádost a případné odpuštění splátky.


1.10.2010

Kontaktní informace provozovatele ABC Půjčky
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

© 2023 všechna práva vyhrazena.