ABC půjčky online


Půjčky online

Půjčky online jsou klasické půjčky pouze s tím rozdílem, že jsou sjednávány prostřednictvím internetu. Ten dává žadatelům možnost vybrat si z velké nabídky internetových poskytovatelů půjček. Z pohodlí domova si v klidu zvolit přesně tu online půjčku, která jim bude ušita přímo na míru.

Zásadní výhodou online půjček je tedy jejich jedinečná možnost sjednat si je z pohodlí domova přes internet. Veškerou administrativu si vyřídíte online a následně jen podepíšete již hotovou smlouvu, kterou Vám banka či jiný poskytovatel doručí.Důležitý je u online půjček výběr

Řada bankovních i nebankovních institucí nabízí na svých stránkách velké množství úvěrových produktů (půjček). Proto je vhodné si v klidu všechny nabídky projít, porovnat a vyhodnotit. Následně rozhodně neuškodí i vyhledání dalších informací a popřípadě referencí, pokud se jedná o nějakou méně známou společnost. Důležité je si vždy prostudovat obchodní podmínky a další povinnosti, které ze smlouvy následně vyplývají.

Jak sjednat online půjčku

Po porovnání nabídek a výběru té nejvhodnější, která splňuje dané požadavky již nic nebrání v uzavření online půjčky. Obvykle má na stránkách poskytovatel žádost či online formulář, který jednoduše vyplníte. Následně Vám poštou přijde smlouva k podepsání se zpáteční ofrankovanou obálkou. Po podepsání a odeslání zpět na pobočku již nic nebrání v cestě připsat půjčené peníze na Váš účet. V současnosti banky nabízejí, obzvláště ve větších městech variantu, že po vyplnění online formuláře přijde přímo obchodní zástupce banky k Vám s podklady a jednoduše podepíšete smlouvu doma. Následně obdržíte peníze v hotovosti nebo si je můžete nechat převést na bankovní účet.

Co je potřeba?

Samozřejmostí jsou dva doklady totožnosti. Obvykle se jedná o občanský průkaz a druhý doklad, který představuje pas, řidičský průkaz či rodný list. Následně je nutné i doložit výši příjmů za poslední tři měsíce, kterými banka ověří bonitu žadatele. U podnikatelů se vyžaduje poslední daňové přiznání. A v případě zajištění půjčky nemovitostí je potřeba doložení vlastnictví nemovitosti výpisem z katastru nemovitostí.

Ručení

Ručení je u poskytování půjčky online řešeno stejně jako u standardního úvěru. Nižší částky bez ručitele, vyšší s jedním a více ručiteli a zhruba od milionových hodnot je nutná zástava nemovitosti. Půjčky online znamenají rychlé a pohodlné vyřízení žádosti. Díky možnosti uzavřít půjčku prakticky 24 hodin denně a 7 dní v týdnu nemusíte sledovat otevírací hodiny bank nebo hledat banku, která je ve vašem okolí. Zkrátka zvolíte nejvýhodnější nabídku bez ohledu na sídlo, pobočku či otevírací dobu dané instituce. Nemusíte čekat ve frontě v bance, ale jednoduše několika málo úkony uzavřete smlouvu, kterou si následně v klidu doma prohlédnete, pročtete, zhodnotíte a následně podepíšete. To děla z online půjček vhodný produkt pro velkou řadu lidí, jelikož trávit hodiny a hodiny na pobočce rozhodně není nejefektivněji strávený čas.


18.9.2010

Kontaktní informace provozovatele ABC Půjčky
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

© 2023 všechna práva vyhrazena.