ABC půjčky online


Půjčky bez registru ihned

Řada společností nabízí půjčky s tolerancí registru dlužníků. Tyto půjčky jsou vhodné pro svou jednoznačnou přednost a tou je, že se společnost poskytující tuto půjčku může poskytnou peníze i když máte záznam. Po schválení podepíše smlouvu a peníze jsou vám předány či připsány na účet. Tato forma půjčky má však podstatně vyšší úroky než je obvyklé u podobných standardních půjček.

Vyřízení půjčky

Příprava a celkové vyřízení tohoto druhu půjčky je velmi snadná. Společnosti poskytující půjčku bez registru jsou nebakovky. Důležité je, že nmohou tolerovat registru dlužníků. V tom tkví velká síla této půjčky. Evidence v registru dlužníků prakticky znemožňuje získat půjčky od bankovních institucí. Proto se často lidé, kteří již mají nějaký vroubek v registru obracejí na nebankovní instituce, které zpravidla půjčky bez registru poskytují.Zápis v registru

Tyto půjčky jsou tedy vhodné pro lidi se záznamem v registru. Avšak do tohoto registru dlužníků se může každý dostat velmi snadno. Stačí jedna zpožděná platba, špatně zadaný variabilní symbol či jakákoliv další administrativní chyba a už jste evidování v registru dlužníků a máte problém získat klasickou půjčku. Proto jsou tyto půjčky nabízeny čím dál častěji, jelikož registr dlužníků čítá již velkou řadu osob, které jsou třeba i řádnými plátci a jen jedinkrát při splátce nedodrželi stanovený termín.

Vysoký úrok

U půjčky bez registru je zásadní nevýhodou vysoký úrok. Ten je odvislý od velké rizikovosti půjčky, poněvadž bez do registru nemají instituce poskytující půjčku prakticky žádné informace o platební morálce žadatele. Proto je toto riziko zohledňováno právě ve velikosti úroku. Navíc se do ceny úroku promítá i zpravidla velmi rychlé vyřízení půjčky a okamžité poskytnutí prostředků. Je to zkrátka daň za rychlost.

Neúčelové půjčky

U půjček bez do registru je jejich kouzlem i neúčelnost. Zkrátka peníze můžete použít prakticky na cokoliv. Banka ani jiná instituce, která tyto půjčky nabízí, nepožaduje žádné dokladování o vynaložení peněz.

I pro problémové klienty

Půjčka bez nahlížení do registru je vhodná nejen pro dlužníky, kteří se do této situace dostali nedopatřením, ale i pro dlouhodobě problémové klienty. Právě tito lidé často splácejí půjčku jinou půjčkou a jsou ve spirále úvěrování. Mají zápis v registru, řada bank na ně nahlíží jako na neplatiče a proto se často musí uchýlit do nebankovního sektoru a využít půjčku bez registru.

Obvykle však nebankovní sektor, který tento druh půjček nabízí, má smlouvu právně velmi dobře ošetřenou, takže vymáhání prostředků z těchto druhů půjček je velmi rychlé a razantní. Spory nejsou obvykle řešeny soudcem, ale rozhodcem, který si předem zvolila strana nabízejícího a žadatel o půjčku s ním svým podpisem souhlasil. Tento rozhodce obvykle při sporu a neplacení rozhoduje velmi rychle a často logicky ve prospěch poskytovatele půjčky. Po tomto rozhodnutí je již půjčka vymahatelná exekučně, takže má dlužník okamžitě obstaven účet, je mu zabavován majetek, krácena mzda a podobně. Zkrátka vymahatelnost těchto půjček je rychlá a pro neplatiče často krutá. Je to zkrátka daň za rizikovost klientů a jejich předešlé problémové splátky půjček.


1.2.2010

Kontaktní informace provozovatele ABC Půjčky
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

© 2024 všechna práva vyhrazena.