ABC půjčky online


Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení příjmu jsou ideální variantou pro klienty, kteří nemají stálý příjem nebo nechtějí dokladovat svou mzdu bance. Nejčastějšími klienty jsou ženy na mateřské dovolené či nezaměstnaní žadatelé. Jedná se o velmi oblíbený produkt. Jeho výhody v podobě nedokladování příjmů, ale přebije jejich cena, respektive úroky, jelikož se zde projevuje značná rizikovost žadatelů.

Nepotvrzování příjmů

Půjčky bez doložení příjmu online jsou velmi lákavé. Není potřeba žádné papírování, žádné dokladování předešlých několika měsíců o mzdě. Nemusíte poskytovat institucím žádné jiné podklady než vaše jméno a obvykle dva průkazy totožnosti. Administrativně je tato půjčka velice snadná a časově je garantován maximálně jeden den na vyřízení celé záležitosti. Vše proběhne prakticky okamžitě a peníze jsou připisovány na účet obratem. Avšak za tuto rychlost a snadnost se platí nepatrně vyšší úroky než je obvyklé u porovnatelných půjček z bankovního sektoru s veškerým dokladováním bonity a příjmů. Při sjednávání půjček bez potvrzení o příjmu dbejte zvýšené opatrnosti, neboť riziko, že narazíte na nepoctivého poskytovatele je zde vyšší. Poskytovatelé zkoumají Vaši celkovou úvěruschopnost.
Klienti půjček

Půjčku bez potvrzení příjmu využívají lidé v tíživé životní situaci nebo v situaci, kdy získají nové zaměstnání, avšak nemohou doložit mzdu za poslední tři měsíce, protože tuto dobu trávili třeba na pracovním úřade. Dále jsou tyto půjčky vhodné pro ženy na mateřské dovolené i pro důchodce, kteří mají další přivýdělek nebo je ochotný třeba někdo z rodiny na danou půjčku přispívat.

Úroková sazba je vyšší

Důležité je správě pochopit úrokovou sazbu. Společnosti často lákají na úrokovou sazbu například jen několik procent. Pokud však důkladně prostudujete smlouvu a označení u této sazby, můžete zjistit, že se jedná třeba i o měsíční úroky, takže ročně vyjde daná půjčka na desítky procent úroku. Plus je důležité sledovat i roční procentuální sazbu nákladů (RPSN). Právě v tomto čísle je udáno, kolik skutečně ročně za danou půjčku zaplatíte.

Ručení za půjčky bez potvrzení

Při nízkých částkách není prakticky nutné žádné zajištění. Vše je kryto již vysokým úrokem a smluvním vztahem, který je prakticky okamžitě exekutivně vymahatelný. U vyšších částek, kde je riziko nezískání daných prostředku exekuční cestou, je obvyklé ručení třetí osobu anebo nějakým movitým či nemovitým majetkem. Nejčastější formou ručení u vysokých částek je automobil či dům. Často nejsou tyto půjčky bez dokládání příjmu na takové úrovni, u které by bylo nutné ručit domem, jelikož z hlediska relativně drahého úvěrového produktu se vyplatí jiný produkt, který je vhodný na financování tak velkého břemene.

Riziko u poskytujících institucí

Tyto půjčky obvykle poskytují nebankovní instituce. Určitě se na trhu pohybují kvalitní, stabilní a věrohodní poskytovatelé těchto půjček. Spíše je důležité se soustředit na ty, kteří seriózní nejsou a často chtějí klienta nalákat na potenciálně výhodné podmínky, které se následně změní v jednostranně nevýhodnou smlouvu v neprospěch dlužníka, který již po podepsání smlouvy nemá možnost odvolání a zkrátka musí plnit podmínky, které ze smlouvy vyplývají, jinak se vystavuje riziku exekuce a trestnímu stíhání.


1.2.2010

Kontaktní informace provozovatele ABC Půjčky
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

© 2023 všechna práva vyhrazena.