ABC půjčky online


CreditPortal Půjčka

Nebankovní půjčka CreditPortal poskytuje rychlé půjčky od 500 do 30 000 Kč. Předností této půjčky je způsob čerpání, který si můžete zvolit podle toho, co Vám nejvíce vyhovuje. Na výběr máte klasický bankovní převod na účet, nebo peníze na ruku. V hotovosti můžete získat peníze na benzinových čepracích stanicích EuroOil. Další variantou je Blesk peněženka, která bude nabita o požadovanou částku.

Kolik si můžete půjčit?

Půjčka je poskytována v maximální částce 30000 Kč, minimum, o které můžete požádat je pak 500 Kč. Pro nové klienty platí limit 5000 Kč.

Splatnost půjčky

Půjčka je koncipovaná jako krátkodobá půjčka před výplatou, a to 5 až 30 dní s možností, kdy můžete požádat o prodloužení půjčky.

Pro koho je CreditPortal půjčka určena?

CreditPortal nabízí půjčku všem žadatelům s příjmeme. Další podmínkou je plnoletost žadatele o půjčku. Žadatel nesmí mít nesplacenou půjčku u společnosti. O půjčku mohou žádat zaměstnanci, důchodci nebo také ženy na mateřské. Půjčka je vhodná také pro podnikatele.

Jak zažádat o půjčku?

Na výbětr máte dvě možnosti dle svých individuálních preferencí. První je online sjednání prostřednictvím stránek creditportal.cz, druhá je telefonní žádost.

Co je třeba?

Připravte si občanský průkaz a mobilní telefon, pomocí kterého se žádost potvrzuje.


28.9.2017

Kontaktní informace provozovatele ABC Půjčky
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

© 2023 všechna práva vyhrazena.